Ochranné tvrzené sklo určené na Nintendo Switch OLED

Kód: 767
Neohodnotené
Značka: ArmorGlass
€3,90 €3,25 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Možnosti doručenia

☀️ Tvrdené šklo určené špeciálne pre Nintendo Switch. Najsilnejšie šklo ponúkané na trhu 9H Premium. Obsahuje špeciálnu vrstvu, ktorá chráni oči pred únavou. Ideálne sa prispôsobí displeju Nintendo Switch Oled. Nové, speciální tvrzené sklo ArmorGlass pro Nintendo Switch OLED (model HEG-001).

 

 

▶️ Pozrite si video, kde vám ukážeme, ako rýchlo a jednoducho nainštalovať ArmorGlass na vašu hernú konzolu. Nezabudnite si v nastaveniach videa zapnúť titulky.

Detailné informácie

Podrobný popis

☄️ Tvrdené šklo určené špeciálne pre Nintendo Switch. Najsilnejšie šklo ponúkané na trhu 9H Premium. Obsahuje špeciálnu vrstvu, ktorá chráni oči pred únavou. Ideálne sa prispôsobí displeju Nintendo Switch oled.

 

 

✔️ Takmer 100% ochrana pre Nintendo Switch,

✔️ Tenké vyhotovenie,

✔️ Jednoduchá montáž,

✔️ Ponúka vynikajúcu viditeľnosť, optickú priehľadnosť s HD štandardom,

✔️ Estetický a módny vzhľad.

☑️ Sklo je opatrené špeciálnou oleofobnou vrstvou Anti-finger, ktorá chráni proti odtlačkom prstov a mastným pruhom na obrazovke. Montáž je veľmi jednoduchá bez použitia lepidla. Naše sklo poskytuje 100% optickú čistotu HD, je vodeodolné.

 

 

☝️ Zadarmo utierky na čistenie obrazovky (mokré a suché), obaly na ochranu skla počas prepravy. Sklo sa dokonale prispôsobí Nintendo Switch, čo mu dáva jedinečný, exkluzívny a očarujúci vzhľad. Ak ti záleží na plnej ochrane Nintendo Switch a elegantnom dizajne, toto sklo je navrhnuté práve pre teba!

Dodatočné parametre

Kategória: Nintendo Switch OLED
Záruka: 2 roky