Teflonová podložka na grilování nebo pečení 5ks

Kód: 814
2 hodnotenia
€10,90 €9,08 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Možnosti doručenia

Teflónová podložka na grilovanie alebo pečenie je ideálna na tradičné grilovanie aj na bežné domáce použitie. Vyrobená zo zdravotne nezávadných materiálov vhodných pre potraviny. Špeciálny povlak umožní, že jedlo zostane šťavnaté, ľahko sa nepripáli a neprepadá roštom grilu. Ideálne na prípravu mäsa, zeleniny, syra alebo napríklad vajec. Balenie obsahuje 5 ks. Podložka umožňuje opakované použitie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Teflónová podložka na grilovanie alebo pečenie je ideálna na tradičné grilovanie aj na bežné domáce použitie. Vyrobená zo zdravotne nezávadných materiálov vhodných pre potraviny. Špeciálny povlak umožní, že jedlo zostane šťavnaté, ľahko sa nepripáli a neprepadá roštom grilu. Ideálne na prípravu mäsa, zeleniny, syra alebo napríklad vajec. Použitie tých najlepších materiálov umožňuje opakované používanie. Odoláva vysokým teplotám. Nevydáva ani neabsorbuje nežiaduce pachy.

Veľkosť ľahko upravíte nožnicami. Pozor, pri manipulácii s ostrými predmetmi - hrozí poškodenie. Na čistenie použite vlažnú vodu a mydlo alebo saponát. Možno ju ľahko zrolovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Grilovacie podložky
Záruka: 2 roky
Materiál: Teflón
Opakované použitie: Áno
V balení: 5 ks
Rozmery: 40 cm x 33 cm
Tepelná odoľnosť: -60° až 260°C