Parkovacia a cúvacia kamera

Kód: 0149
8 hodnotení
€4,90 €4,08 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Možnosti doručenia

Kvalitná odolná parkovacia kamera s diódami na prisvietenie v noci. Ideálny pomocník pri parkovaní. Jednoduchá montáž. Kvalitné prevedenie. Možnosť pripojenia na väčšinu multimediálnych zariadení so vstupom cinch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Farebná cúvacia a parkovacia kamera s nočným videním pre pripojenie k navigácii s AV in vstupom cinch. Vodotesná a nárazuvzdorná konštrukcia. CMOS chip s vysokým rozlíšením. Jednoduchá inštalácia.

Obsah balenia:

1 x Kamera,
1 x Kovový držiak,
2 x Skrutka,
1 x Napájací kábel,
1 x Prepojovací kábel Cinch (6 metrov).

Prečo si kúpiť cúvaciu kameru?
Možno aj vy ste sa neraz ocitli v situácii, keď ste nevedeli kam cúvate. Či už kvôli zahmleným oknám, tme alebo iným nepriaznivým podmienkam. Vďaka parkovacej kamere sa vyhnete tomu, aby ste v takých podmienkach spôsobili škodu sebe alebo niekomu inému. Cúvacie kamery vo svete zachraňujú niekoľko životov ročne. Na internete môžete vidieť mnoho videí, ako vodiči či už pre nepozornosť, alebo zlú viditeľnosť niekoho pri cúvaní zrazia. Ak by mali nainštalovanú cúvaciu kameru, predišli by tomu. Ďalšia výhoda je v prípadoch, keď chcete zaparkovať na tesné miesto, alebo na miesto, na ktoré dostatočne nevidíte. Pokiaľ nemáte cúvaciu kameru, tak to radšej vzdáte, alebo to risknete. Avšak s nainštalovanou kamerou to nemusíte vzdať a ani riskovať, pretože jednoducho a presne zaparkujete. Cúvacie kamery sa v dnešnej dobe vďaka ich cenovej dostupnosti stávajú jedným z najvyhľadávanejších bezpečnostných prvkov k výbave auta.

Tuningový doplnok - kameru umiestnite do zadnej časti vozidla, napr. k ŠPZ a pripojíte k cúvaciemu svetlu - tým docielite to, že sa kamera sama zapne kedykoľvek zaradíte spiatočku. Pri aktivácii kamery sa automaticky aktivuje obraz na displeji navigácie a môžete sledovať dianie za vozidlom. To všetko farebne, s pomocnými vodiacimi trajektóriami v obraze, za akéhokoľvek počasia - v hmle, v noci atď.
Aj keď je inštalácia veľmi jednoduchá, pre istotu upozorňujeme, že vyžaduje aspoň základnú zručnosť a znalosť práce so skrutkovačom.

Kamera je vhodná pre všetky typy navigácií a ďalších zariadení s LCD obrazovkou so vstupom AV-in Cinch.

Dodatočné parametre

Kategória: Cúvacie a parkovacie kamery
Názov: Parkovacia a cúvacia kamera
Obrazový senzor: CMOS 1/4" Farevný
Systém: NTSC , PAL
Stupeň krytia: IP 66
Vyrovnanie bielej: Auto
Počet LED: 4
Pozorovací úhol: 170 stupňov
Prevádzkové napätie: 12V
Prevádzková teplota: -20 až +70 °C
Rozlišenie: 580 x 480
Elektronická uzávierka: 1/60 - 1/10 000s
Výška: 22 mm
Šírka: 22 mm
Dlžka: 22 mm
Záruka: 2 roky
Váha balenia: 0,1 kg