Ochranné tvrdené sklo na Nintendo Switch

Kód: 0203
3 hodnotenia
Značka: ArmorGlass
€3,90 €3,25 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Možnosti doručenia

☀️ Tvrdené šklo určené špeciálne pre Nintendo Switch. Najsilnejšie šklo ponúkané na trhu 9H Premium. Obsahuje špeciálnu vrstvu, ktorá chráni oči pred únavou. Ideálne sa prispôsobí displeju Nintendo Switch. Nové, speciální tvrzené sklo ArmorGlass pro Nintendo Switch v1 (model HAC-001) Nintendo Switch v2 (model HAC-001-01)

 

 

▶️ Pozrite si video, kde vám ukážeme, ako rýchlo a jednoducho nainštalovať ArmorGlass na vašu hernú konzolu. Nezabudnite si v nastaveniach videa zapnúť titulky.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tvrdené sklo špeciálne pre Nintendo Switch. Najsilnejší sklo ponúkané na trhu 9H Premium. Obsahuje špeciálnu vrstvu, ktorá chráni oči pred únavou. Ideálne sa prispôsobí displeju Nintendo Switch.

 

02

 

✔️ 100% ochranu Nintendo Switch.

✔️ Tenké vyhotovenie.

✔️ Jednoduchá montáž.

✔️ Ponúka vynikajúcu viditeľnosť, optickú priehľadnosť s HD štandardom.

✔️ Estetický, luxusné a módny vzhľad.

 

Sklo je opatrené špeciálnou oleofobnou vrstvou Anti-finger, ktorá chráni proti odtlačkom prstov a mastným pruhom na obrazovke. Montáž je veľmi jednoduchá bez použitia lepidla. Naše sklo poskytuje 100% optickú čistotu HD, je vodeodolné.

Kompletná bezpečnostná sada pre Nintendo Switch!

 

 

03

 

☝️ Zadarmo utierky na čistenie obrazovky (mokré a suché), obaly na ochranu skla počas prepravy. Sklo sa dokonale prispôsobí Nintendo Switch, čo mu dáva jedinečný, exkluzívny a očarujúci vzhľad. Ak ti záleží na plnej ochrane Nintendo Switch a elegantnom dizajne, toto sklo je navrhnuté práve pre teba!