Držák s možností nabíjení na ovladač Joy-con grip pro Nintendo Switch, Nintendo Switch OLED

Kód: 974 975 Zvoľte variant
€14,90 €9,90 od €9,90 €12,42 bez DPH €8,25 bez DPH od €8,25 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
6.12.2023 6.12.2023 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Držiak s možnosťou nabíjania značky Aulion na ovládač Joy-con grip pre Nintendo Switch aj Nintendo Switch OLED 2 varianty. Môžete zvoliť variant so vstupom mini jack 3,5 mm pre slúchadlá alebo bez vstupu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aolion je kvalitný výrobca držiakov s možnosťou nabíjania ovládacov Joy-con pre konzoly Nintendo Switch aj Nintendo Switch OLED. Ergonometrické profilovanie rukoväte je veľmi pohodlné a užitočné pri hrách, ktoré vyžadujú prenos. Skúsenosť je porovnateľná s použitím originálnej podložky. Zariadenie je navyše vybavené zelenými a červenými ľad indikátormi úrovne nabitia batérie.

Pomocou vstavaného USB-C portu je možné Joy-con počas hry nabíjať bez toho, aby ste ich museli pripájať ku konzole. Stačí zapojiť kábel USB-C do portu gripu a môžete pokračovať v hre! Pri variante so vstupom na mini jack môžete pripojiť aj slúchadlá.

300 cm alebo 100 cm dlhý USB-C kábel je súčasťou sady zadarmo!

Hlavné výhody:

 • Možnosť nabíjať 2 ovládače súčasne bez ich pripojenia ku konzole (stačí pripojiť USB-C kábel k gripu),
 • Možnosť hrať pri nabíjaní (nie je potrebné zastavovať hru),
 • Diódy indikujúce úroveň nabitia,
 • Vysoká kvalita,
 • Plug and play – funguje okamžite,
 • Vstavaný 3,5 mm mini-jack port pre pripojenie slúchadiel (podľa varianty),
 • Originálne balenie výrobcu,
 • Súprava obsahuje USB-C kábel pre pripojenie ku konzole o dlžke 300 cm pre model so vstupom mini jack a 100 cm pre model bez vstupu mini jack, 
 • Výhodná cena.

✏️Kompatibilita ovládačov:

Joy-Con z konzol:

 • Nintendo Switch v1 (model HAC-001),
 • Nintendo Switch v2 s dlhšou výdržou batérie (model HAC-001-01),
 • Nintendo Switch OLED (model HEG-001).

Nová vylepšená verzia s 3,5 mm mini-jack portom na pripojenie slúchadiel!
Nabíjací držiak Aolion je významným vylepšením v porovnaní s bežným gripom pridaným do sady s konzolou. Prvý dojem je jednoducho úžasný - je ťažké uveriť, že tak jednoduché zariadenie môže toľko zmeniť z hľadiska ovládania hry.

Aj keď nie ste fanúšikom Joy-con a vždy sa Vám zdali „príliš malé“ na hranie náročnejších titulov – náš grip vás prinúti zmeniť názor.

Vstavaný 3,5 mm mini-jack port navyše umožňuje pripojiť k gripu akékoľvek slúchadlá alebo headset. Zvuk z hry nebude rušiť ostatných členov domácnosti! Toto je ideálne riešenie, ak si chcete v kľude užiť plný zážitok z hry a nerušiť ostatných členov rodiny alebo ľudí v okolí.

Upozornenie! Sada neobsahuje ovládače Joy-con zobrazené na fotografiách.

↘️Stačí zasunúť Joy-con
Konštrukcia gripu je veľmi jednoduchá. Stačí vložiť Joy-con ovládače do zariadenia a budete počuť charakteristické "KLIKNUTIE". Kvalita použitého materiálu nie je v žiadnom prípade horšia ako originálne príslušenstvo.

☄️Užite si hru so svojimi priateľmi
Držiak Aolion je perfektný spôsob, ako zažiť nezabudnuteľné chvíle pri televízii s priateľmi. Aj keď padom dôjde energia, stačí ich pripojiť USB-C káblom a môžete si ďalej užívať hru!

☺️Výrazný upgrade oproti pôvodnému gripu
Myslím, že každý z nás vie, aký fatálny nepohodlný design je oficiálny Nintendo Switch grip, ktorý neponúka možnosť nabíjania počas hry.

Držiak Aolion novo definuje koncept gripu tým, že poskytuje pohodlnú, ľahkú štruktúru, ktorá navyše umožňuje nabíjať ovládače počas hry! Vybitá batéria vám už nikdy nezabráni v prechádzaní virtuálnymi svetmi!

Vstavaný 3,5 mm mini-jack port navyše umožňuje pripojiť k gripu akékoľvek slúchadlá alebo headset. Zvuk z hry nebude rušiť ostatných členov domácnosti! Toto je ideálne riešenie, pokiaľ si chcete v pokoji užiť plný zvuk alebo len nevzbudiť svoje deti.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre Nintendo
Záruka: 2 roky
Názov: Držiak s možnosťou nabíjania na ovládač Joy-con grip pre Nintendo Switch OLED 2 varianty
Materiál: Plast
Farba: Čierna
Kompatibilita: Nintendo Switch v1 (model HAC-001), Nintendo Switch v2 s dlhšou výdržou batérie (model HAC-001-01), Nintendo Switch OLED ( model HEG-001)
Dlžka kábla u modelu so vstupom mini jack: 300 cm
Dlžka kábla u modelu bez vstupu mini jack: 100 cm
Vaha: 0,05 a 0,1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.