Anténa DAB+ pro rádia s USB a systémem Android

Kód: 1004
2 hodnotenia
€44,90 €37,42 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia

Aktívna anténa DAB+ pre android rádia umožňuje odber digtálnych staníc rádia. Postupne nahrádza príjem analógových vĺn AM a FM. Umožňuje kvalitnejšie počúvanie staníc vrátane ďalších výhod, ako je zobrazenie log staníc alebo fotografií prehrávaných skupine alebo moderátorov. Funguje bez pripojenia k internetu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aktívna anténa DAB+ pre android rádia umožňuje odber digtálnych staníc rádia. Postupne nahrádza príjem analógových vĺn AM a FM. Umožňuje kvalitnejšie počúvanie staníc vrátane ďalších výhod, ako je zobrazenie log staníc alebo fotografií prehrávaných hudobných skupín alebo moderátorov. Funguje bez pripojenia k internetu.

Spolupracuje s autorádijami so systémom Android, ktoré majú USB vstup. Rádiá môžu mať predinštalovanú aplikáciu alebo je potrebné ju stiahnuť z obchodu Play.

Montáž vyžaduje trochu zručnosti alebo odporúčame kontaktovať servis. Samotnú anténu je potrebné inštalovať na sklo automobilu z vnútornej strany tak, že jedna časť bude nalepená na kovovom stĺpiku (je potrebné odstrániť farbu pred nalepením medenej časti) a druhá časť na skle. Následne schováme kábel do stĺpika a zapojíme do adaptéra, ktorý inštalujeme do USB vstupu.

Dodatočné parametre

Kategória: Auto antény
Záruka: 2 roky
Názov: Anténa DAB+ pre rádiá s USB a systémom Android
Farba: Čierna
Pracovná teplota: -20 ℃ ~ + 70 ℃
Napájanie: 5V cez USB port
Frekvenčný rozsah: 174-240MHz
Oddelenie kanálov: 55 dB
Rozdiel kanálov: +/- 3dB
Vstupná impedancia: 50 Ohm
Dĺžka kábla antény: 300 cm
Vaha: 0,15 kg