Podložka na akupresúru znižujúca bolesť a stres + vankúšik

Kód: 0964
35 hodnotení
Značka: ActivePlus
€14,90 €12,42 bez DPH
Skladom
Variant
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Obľúbený akupresúrny set, ktorý pomáha uľaviť od bolesti pohybového aparátu. Ideálny pomocník v boji s bežnými ochoreniami ako je nespavosť, stres, depresia, ischias alebo zažívacie problémy. Pomáha pri liečbe abnormalít a chorôb chrbtice, rovnako ako defektov držania tela. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podporuje krvný obeh a priaznivo pôsobí na krvný tlak.

Tisíce inteligentne umiestnených polyamidových tŕňov umiestnených na podložke, ideálne stimulujú tlakové body, ktoré zlepšujú krvný obeh, upokojujú napnuté svaly a znižujú stres. Problémy obehového systému často spôsobujú bolesti v rôznych častiach tela. Eliminujte ich pomocou našej sady!

Súprava vankúšika s podložkou je tiež ideálnym riešením pre tých, ktorí vedú sedavý životný štýl v práci aj doma. (napr. pri počítači alebo televízii).

 

 

  • Pomáha liečiť: bolesti chrbta, šije a ramien, stres, depresia, svalové napätie, svalová necitlivosť/slabosť, ischias, artritída, zablokovaný prietok krvi, zažívacie ťažkosti, nespavosť, migrény, neurózy.
  • Odolný a kvalitný materiál.
  • Možnosť použitia v ľahu alebo v sede.
  • Zvyšuje pohodlie každodenného života.
  • Možnosť výberu z 5 trendy farieb.
  • Pomáha bojovať s nespavosťou alebo s problémami so zaspávaním.
  • Produkt v originálnom balení od výrobcu.
  • Zadarmo! Praktický a módny obal na prenášanie podložky a vankúša.
  • Nízka cena.

 

Technické dáta:

 

Farby: výber z 5 farieb,
Dĺžka podložky: 60-62 cm,
Šírka: 39 -40 cm,
Materiál hrotov: ABS,
Materiál podložka a vankúš: 100% bavlna,
Počet hrotov na jednej rozete: 27,
Počet roziet na vankúši: 73,
Počet roziet na podložke: 230,
Hustota peny vyplňujúca podložku a vankúš: 24-28 kg / m3,
Rozmery vankúša: 35x13x9 cm.

 Odporúčame podložku používať denne po dobu približne 15-30 minút, v závislosti od tvojich schopností. Systematická a dlhodobá prevádzka je dôležitá. Prvé výsledky možno pozorovať po mesiaci. Podložka a vankúšik sú vyplnené pružnou mäkkou penou, ktorá znižuje tlak hrotov počas používania. Po niekoľkých dňoch prestaneš cítiť bolesť z tlaku. Liečivé účinky potvrdzujú skúsenosti zákazníkov. Pomáha pri ochoreniach, ako sú: bolesti chrbta, bolesti šije a ramien, stres, depresia, svalové napätie, svalová necitlivosť/slabosť, ischias, artritída, zablokovaný prietok krvi, zažívacie ťažkosti, nespavosť, migrénové bolesti hlavy, neurózy.

Pozitívne pôsobí na zlepšenie krvného obehu a podporuje vylučovanie endorfínov, ľudovo nazývaných hormóny šťastia. Akupresúra je populárna metóda na zlepšovanie pohody, ktorú používajú milióny ľudí po celom svete. Naša podložka má 27 hrotov na jednej akupresúrnej doštičke. Podľa najnovších výskumov ide o tzv. zlatú strednú cestu. Väčší počet tŕňov nemá pozitívny účinok na liečbu, iba zvyšuje bolesť spojenú s cvičením. Vankúš má 73 akupresúrnych doštičiek a rohož má 230 doštičiek, čo dáva celkom viac ako 8 000 tlakových bodov.

Cvičebnú súpravu podložka + vankúš používajú ľudia všetkých vekových skupín. Nízke obstarávacie náklady ti umožnia efektívne zlepšiť pohodlie každodenného života.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Akupresúrne podložky a vankúše
Typ produktu: podložka + polštář
Rozměry polštář: 37 x 20 x 10 cm
Rozměry podložky: 68 x 42 cm