Vzduchová pumpa na batérie

Kód: 827
Výpredaj
€6,90 €5,75 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Univerzálna elektrická pumpa, napájaná batériami, ktorá je ideálna na rýchle nafukovanie rôznych predmetov, kde nie je potrebný vysoký tlak (napr. nafukovací čln, nafukovací matrac, atď). Neodporúča sa na nafukovanie duší bicyklov alebo pneumatík automobilov. Pomocou tejto elektrickej pumpy môžete predmety nielen nafúknuť, ale aj rýchlo vyfúknuť, čo oceníte pri uskladňovaní všetkých nafukovacích výrobkov. Je určená predovšetkým na cesty a všade tam, kde nie je elektrická zásuvka. Prietok vzduchu 430 L/minútu. Výkon 40 W. Napájanie 6 V (4 x 1,5 V alkalická veľká monočlánková batéria LR20/D). Je možné a vhodné použiť dobíjacie monočlánky. Batérie nie sú pri výrobku priložené.

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálna elektrická pumpa, napájaná batériami, ktorá je ideálna na rýchle nafukovanie rôznych predmetov, kde nie je potrebný vysoký tlak (napr. nafukovací čln, nafukovací matrac, atď). Neodporúča sa na nafukovanie duší bicyklov alebo pneumatík automobilov. Pomocou tejto elektrickej pumpy môžete predmety nielen nafúknuť, ale aj rýchlo vyfúknuť, čo oceníte pri uskladňovaní všetkých nafukovacích výrobkov. Je určená predovšetkým na cesty a všade tam, kde nie je elektrická zásuvka. Prietok vzduchu 430 L/minútu. Výkon 40 W. Napájanie 6 V (4 x 1,5 V alkalická veľká monočlánková batéria LR20/D). Je možné a vhodné použiť dobíjacie monočlánky. Súčasťou balenia sú 3 adaptéry. Batérie nie sú pri výrobku priložené.

Nepoužívajte pumpu dlhšie ako 5 minút súvisle, mohlo by dôjsť k poškodeniu. Následne je potrebné dodržať 15 minút pauzu.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k bazénom
Názov: Vzduchová pumpa na batérie
Napájanie: 6 V (4 x 1,5 V alkalická veľká monočlánkova batéria LR20/D)
Prietok vzduchu: 430L/min
Nástavce - Adaptéry: 3
Rozmery: 11,5 x 7 x 10 cm
Materiál: Plast
Vaha: 0,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.