Tester káblov RJ45, RJ12 včetne príslušenstva v sade 9 ks

Kód: 798
€19,90 €16,58 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Praktická sada s testerom káblov nielen pre sieťových nadšencov, s ktorou je možné vytvárať nové alebo testovať staré lokálne počítačové LAN siete. Hravo umožňuje odstrániť rôzne druhy porúch. Sada je vybavená všetkými potrebnými nástrojmi: skúšačkou káblov, krimpovacími kliešťami, lisom, zástrčkami RJ 45, odizolovacím nožom, plochým aj krížovým skrutkovačom. Všetko v praktickom látkovom púzdre.

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktická sada s testerom káblov nielen pre sieťových nadšencov, s ktorou je možné vytvárať nové alebo testovať staré lokálne počítačové LAN siete. Umožňuje hravo odstrániť rôzne druhy porúch. Sada je vybavená všetkými potrebnými nástrojmi: skúšačkou káblov, krimpovacími kliešťami, lisom, zástrčkami RJ 45, odizolovacím nemôžem, plochým aj krížovým skrutkovačom. Všetko v prakticko látkovom púzdre.

Tester O 197 kontroluje správnosť zakončenia kábla a poradie žíl v zástrčkách RJ-45, RJ-12 a RJ-11. Zariadenie sa skladá z dvoch častí: testera a diaľkového ovládania. Je možné ho nechať na jednej strane kábla, zatiaľ čo diaľkové ovládanie môžete pripevniť na druhý koniec a vykonať meranie aj v rôznych miestnostiach (môžete vyskúšať káble pretiahnuté napr. múrom).

Krimpovacie kliešte vybavené rezačkou, zámkom otvárania a bočným upínacím mechanizmom určený pre konektory 8p8c (RJ45), 6p6C (RJ12) a 4p4c (RJ11).

LSA profesionálny lisovací nástroj vybavený rezačkou a extraktorom, vhodný pre telekomunikačné a ICT káble na LSA konektoroch.

Praktický odstraňovač izolácie zo sieťových a bežných káblov.

Súprava obsahuje:

  • krimpovacie kliešte,
  • tester NS-468,
  • odstraňovač izolácie,
  • lis,
  • 2 nástroje na rezanie a odstraňovanie izolácie káblov,
  • plochý a krížový skrutkovač,
  • 10 konektorov RJ45,
  • praktické púzdro.

Fotografie sú iba ilustračné a môžu sa líšiť typom alebo tvarom jednotlivých častí.

Dodatočné parametre

Kategória: Nástroje
Názov: Tester káblov RJ45, RJ12 včetne príslušenstva v sade 9 ks
Počet nástrojov v sade: 9 ks
Počet konektorov RJ45: 10 ks
Vaha: 0,85 kg

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
NP Avatar autora | 17.3.2023
Výborný set Maximálne funguje Cena pomer kvalita super Odporúčam