SUNONE SMART lampa na nechty LED UV 18 LED 48W USB

Kód: 591
€5,90 €4,92 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Značkový prístroj SMART s 18 LED diódami so svetelným až výkonom 48 W, má naozaj všetko, čo potrebujete a požadujete od lampy na úpravu nechtov hybridnou, gélovou alebo akrylgélovou metódou. Tento výrobok vytvrdí takmer každý hybridný lak. Ideálny model pre aktívne ženy, ktoré sú neustále v pohybe a sledujú nové trendy v oblasti nechtového designu.

 • Vytvrdzuje väčšinu typov lakov, hybridov, gélov a iných prípravkov na vytvrdzovanie svetlom,
 • Veľký a čitateľný LCD displej,
 • Časovač 30, 60 a 90 sekúnd,
 • 18 duálnych LED s celkovým efektívnym výkonom 48 W,
 • Senzor pohybu,
 • Návod na stiahnutie na stránkach produktu,
 • Ergonomický dizajn na celú dlaň,
 • Dlhá životnosť LED,
 • Bezpečnostné certifikáty CE a Rohs,
 • Jednoduché použitie,
 • Možnosť napájania nabíjačkou telefónu, notebooku alebo powerbankou,
 • Duálna LED technológia s vlnovou dĺžkou 365nm a 405nm,
 • Zaujímavá cena.

Detailné informácie

Podrobný popis

Značkový prístroj SMART s 18 LED diódami so svetelným až výkonom 48 W, má naozaj všetko, čo potrebujete a požadujete od lampy na úpravu nechtov hybridnou, gélovou alebo akrylgélovou metódou. Tento výrobok vytvrdí takmer každý hybridný lak. Ideálny model pre aktívne ženy, ktoré sú neustále v pohybe a sledujú nové trendy v oblasti nechtového designu.

Ergonomický tvar, jednoduché použitie a mobilita sú vlastnosti, ktoré odlišujú túto lampu od mnohých iných modelov na trhu. S touto lampou môžete vykonávať štylizácie takmer kdekoľvek a kedykoľvek chcete. Je to ľahké, napájanie tohto skvelého zariadenia cez USB konektor zariadi nabíjačka telefónu, notebooku alebo powerbanka a je plne pripravené na prácu. Pokiaľ chcete lampu, ktorú si môžete vziať všade so sebou, je tento model práve pre vás! Veľkosť zariadenia umožňuje vloženie celej ruky (dlane), bez nutnosti samostatného utužovania palcov. Lampa pojme aj nohu.

Objavte zariadenie, ktoré bude fungovať pri manikúre aj pedikúre. Ideálne pre všetkých, ktorí začínajú alebo pokračujú vo svojom dobrodružstve s hybridnou manikúrou.

Pomocou duálnej LED technológie spoľahlivo a rovnomerne vytvrdzuje svetlom tuhnúce (UV) produkty dostupné na trhu. Ovetlenie, ktoré zariadenie emituje neunavuje váš zrak. Disponuje energeticky úsporným svetelným zdrojom s vysokým výkonom a duálnou vlnovou dĺžkou 365nm a 405nm. Lampa má 18 LED diód, ktoré dávajú celkový maximálny výkon 48 Watt. Strategicky umiestnené LED diódy zaistia správne vytvrdnutie každého miesta na nechte. Na rozdiel od bežných lámp nevyžaduje výmenu žiaroviek a je oveľa účinnejšia. Zariadenie má vstavaný USB kábel, ktorý je možné pripojiť k počítaču alebo telefónnej nabíjačke vybavenej 5V USB konektorom od 1A do 2A. Napájací zdroj nie je súčasťou lampy.

Lampa má zabudovaný pohybový senzor s funkciou pamäte, časovač 30, 60 a 90 sekúnd a po aktivácii senzora svieti nepretržite 99 sekúnd. Pamäťová funkcia v tomto zariadení spočíva v tom, že si lampa pamätá posledný nastavený čas za predpokladu, že čas klesne na 0 (napr. nastavte časovač na 30 sekúnd, pokiaľ táto doba uplynie, lampa začne odpočítavať 30 sekúnd po opätovnom vložení ruky). Funkcia chytrého senzora funguje v režimoch 30s, 60s a 90s. Táto funkcia zlepšuje komfort používania lampy v prípade produktov s rovnakou dobou vytvrdzovania a ovplyvňuje rýchlosť prevádzky. Elektronický displej zlepší prácu. Na displeji sa odpočítava čas do vypnutia.

Dodatočné parametre

Kategória: Péče o nehty
Názov: SUNONE SMART lampa na nechty LED UV 18 LED 48W USB
Farba: Biela
Počet diod: 18
Maximálny výkon: 48 W
Vlnová dĺžka diód: 365nm a 405nm
Rozmery: 18,2 x 16,3 x 7,7 cm
Displej: Áno
Časovač: Áno
Napájanie: DC 5V 2 A USB
Vaha: 0,2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.