FLEX BAND odporové gumy sada 4 ks. pre silový tréning a fitness

Kód: 569
€24,99 €20,83 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Sada 4 odporových pásov pre silový tréning a fitness.

Gumičky boli navrhnuté pre silový aj kondičný tréning. Sú určené ako pre začínajúcich športovcov, tak aj pre tých, pre ktorých je to každodenná rutina. Využijú sa aj v rehabilitačnom procese. Sú precízne vyrobené z pružného a odolného latexu. Každá guma má iný rozsah odporu.

Produkt patrí do série:

Detailné informácie

Podrobný popis

Súprava obsahuje:

- Žltá guma: 2-7kg

- Červená guma: 6-10 kg

- Čierna guma: 12-17kg

- Fialová guma: 17-26 kg

Cvičenie s použitím gumičiek vám umožní budovať svalovú hmotu a zlepšiť silu a pružnosť vašich kĺbov. Pravidelný tréning vám umožní vytvarovať si vysnívané telo a spáliť nechcený tuk.

Gumičky sú určené nielen pre ľudí, ktorí ich chcú používať na každodenný tréning, ale aj pre ľudí, ktorí chcú len spáliť prebytočné kilogramy.

 

Aplikácia
Zahrievanie:

Gumičky sú ideálne na zahriatie. Umožnia vám zahriať svaly pred samotným tréningom. Rozcvička napríklad na čiernej gume (odpor 12-17kg) umožní bezproblémový neskorší tréning na oveľa ťažších váhach.

Profesionálny tréning:

Prezentované gumičky umožnia zvýšiť efektivitu cvičení pridaním dodatočného odporu. Možno ich použiť pri silovom tréningu, potom poslúžia ako prídavné závažie.

Kontrolovať budú aj počas kondičného tréningu. Pridanie čo i len malého odporu počas týchto cvikov umožní väčšiu svalovú námahu. Vďaka tomu môžete spáliť viac kalórií a zlepšiť si kondíciu.

Amatérsky tréning:

Zároveň môžu pomôcť ľuďom, ktorí s cvičením len začínajú. Pomôcť si môžu napríklad v príťahoch na hrazde. Umožnia vám „znížiť“ telesnú hmotnosť a umožnia vám začať cvičiť s príťahmi veľmi tvrdo.

 

Spôsob účinku:

Každá guma má progresívny odpor. To znamená, že čím viac ho natiahneme, tým väčší odpor bude klásť. To znamená, že spolu s budovaním svalov si vypracujete aj správnu stabilizáciu kĺbu.

Tréningové efekty:

Cvičenie na gumičkách vám umožní nielen vypracovať správne osvalenú postavu. Tréning s ich využitím vám umožní natiahnuť svaly a vybudovať správnu kĺbovú mobilizáciu a vytrvalosť pohybového aparátu.

 

Špičková kvalita spracovania:

Guma bola vyrobená z najkvalitnejšieho latexového materiálu. Vďaka takémuto a žiadnemu inému materiálu nebudú dráždiť pokožku a nespôsobovať alergie.

Okrem toho sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti poškodeniu. Ani ich veľké natiahnutie ich nezlomí.

Akcia sa vzťahuje na 1 sadu - 4 ks.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.