Prenosný ochladzovač a zvlhčovač vzduchu s LED

Kód: 460
€15,90 €13,25 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Prenosný ochladzovač s ľad osvetlením je malé, ale praktické zariadenie, ktoré dokáže osviežiť vzduch vo vnútri miestností. Ochladzovanie prebieha pomocou studenej vody, preto je zariadené nielen ekologické (nevypúšťa do atmosféry žiadne škodlivé alebo toxické zlúčeniny), ale aj zdravotne nezávadné. Veľmi jednoduché použitie. Možnosť výmeny filtra.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prenosný ochladzovač s LED osvetlením je malé, ale praktické zariadenie, ktoré dokáže osviežiť vzduch vo vnútri miestností. Ochladzovanie prebieha pomocou studenej vody, preto je zariadené nielen ekologické (nevypúšťa do atmosféry žiadne škodlivé alebo toxické zlúčeniny), ale aj zdravotne nezávadné. Jeho použitie, je veľmi jednoduché. Stačí naliať do nádržky vodu, pripojiť napájanie a spustiť. Jedno naplnenie vydrží až 8 hodín. Pre napájanie môžete použiť USB vstup z počítača alebo notebooku, powerbanku alebo nabíjací adaptér z mobilu.

Ochladzovač má nízku hmotnosť a kompaktné rozmery, preto ho možno ľahko prenášať medzi miestnosťami. Môžete používať v kancelárii, doma alebo v garáži či dielni. Príjemné LED (7 farieb, ktoré je možné prepínať) podsvietenie vám umožní relaxovať a nastavenie rýchlosti prúdenia vzduchu v troch stupňoch uľahčuje prispôsobenie zariadenia vašim vlastným potrebám a zaisťuje vysoký komfort pre vašu rodinu a kolegov.

Súprava obsahuje:

  • Prenosný ochladzovač,
  • USB kábel bez napájacého adaptéra.

Dodatočné parametre

Kategória: Klimatizácie
Názov: Prenosný ochladzovač a zvlhčovač vzduchu s LED
Ventilátor: 3 stupne chladenia
Hlučnosť: pri maximálnom výkone 60dB
Farby LED osvetlenia: 7 + vypnuto
Rozmery: 170 x170 x170 mm
Dlžka kábla: 115 cm
Vaha: 1,3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
24x
4
38x
3
16x
2
1x
1
1x