Koncovky na trekingové palice 10 kusov

Kód: 1129
€3,99 €3,33 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

KONCOVKY PRE TREKOVÉ PALICE 10 kusov.

Výbava potrebná pri turistike na tvrdom povrchu (asfalt, betón, chodník), ktorá chráni špičku a obmedzuje jej odieranie. Koncovky tiež poskytujú lepšie tlmenie nárazov a znižujú hluk pri klepaní o povrch, vďaka čomu je turistika ešte príjemnejšia.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Najdôležitejším „doplnkom“ trekingových palíc alebo palíc na Nordic Walking sú čiapky (hroty) umiestnené na špičke palice.

Úlohou čiapok (hrotov) je preniesť tlačnú silu na zem pomocou palíc. Používajú sa na ochranu špičiek našich palíc, ktoré sa môžu ľahko poškodiť. Koncovky by sme mali nosiť na paliciach prakticky vždy, s výnimkou pláží a ťažšieho snehu a určite ľadu. Preto je Koncovka (hrot) prvkom palice, ktorý sa najrýchlejšie opotrebováva (opotrebúva) a vyžaduje systematickú výmenu. Tento model je určený na lesné cesty, poľné cesty, ale aj na spevnené cesty (štrk, škvara). Čím je povrch tvrdší, tým je väčší oder. Na betónových, dláždených alebo asfaltových cestách sa preto zásuvka veľmi rýchlo opotrebováva. Nami ponúkané objímky pasujú na prvok palice s hrotom, s priemerom 10-11 mm.

 

 

☑ Materiál: kvalitná TPR guma so zníženým oderom, priemer otvoru: 11mm

PONUKA SA TÝKA 10 KUSOV KONCOV NA TREKINGOVÉ PALICE, NORDIC WALKING.

 

 

ODOLNÉ KONCE! DOSTUPNÉ V ČIERNEJ FARBE

Vybavenie potrebné na turistiku, ako pri nordic walkingu, tak aj na cestičkách a horských chodníkoch. Oplatí sa mať so sebou aspoň jeden set a byť pripravený na rôzne podmienky.

!!! Ponuka je za 10 kusov.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.