FLEX BAND - textilné odporové gumy na cvičenie 3 ks

Kód: 1146
€9,99 €8,33 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

SADA 3 TEXTILNÝCH ODPOROVÝCH PÁSOV

Pásy na presvičovanie bokov vám umožnia zaviesť do vášho tréningového plánu úplne nové cviky a tiež efektívne spestriť váš tréning. Cvičiace pásy sú ideálnou ponukou pre ľudí na akejkoľvek úrovni zapojenia, bez ohľadu na vek, pohlavie alebo váhu.

Produkt patrí do série:

Detailné informácie

Podrobný popis

Farba určuje jej odolnosť a zaťaženie, ktoré má konkrétny pás:

☑️ Fialová - 20-30 kg

☑️ Ružová - 10-20 kg

☑️ Zelená - 1-10 kg

 

Sú vyrobené z mäkkej gumy potiahnutej nylonovou tkaninou, ktorá nespôsobuje nepohodlie spojené s odreninami ani pri dlhšom tréningu. Cvičebné pomôcky sú vyrobené z priedušných materiálov 100% bezpečných pre pokožku s vysokou elasticitou. Vnútri boli použité silikónové pásky, ktoré držia pásky na mieste - môžete si byť istí, že bude pohodlne držať okolo nôh bez toho, aby spôsoboval podráždenie spojené s kĺzaním gumy alebo ťahaním za vlasy.

Odporový pás je perfektný nástroj na posilnenie/aktiváciu zadku a bokov a na dynamické zahriatie!

Tréningové pásy by mali byť nevyhnutnosťou každého fyzicky aktívneho človeka. Tieto pomôcky umožňujú viesť veľmi všestranný tréning, nespôsobujú nadmerné namáhanie svalov a zároveň minimalizujú riziko zranenia. Sú dôležitým prvkom vybavenia vo fitness kluboch a domácich posilňovniach.

⭐️Výhody používania ďasien Flex band⭐️

Umožní viesť veľmi rozmanitý tréning. Rôzne dĺžky je možné prispôsobiť konkrétnemu cviku. Dobre fungujú pri silovom, aeróbnom, vytrvalostnom a funkčnom tréningu. Vďaka cvičeniu s nimi, môžete nielen spaľovať nepotrebný tuk, ale aj posilňovať svaly. Cvičenie navyše zlepšuje flexibilitu kĺbov a umožňuje upevniť kondíciu. Sú skvelé ako modifikácia k existujúcim cvikom. Zároveň vám umožní zaradiť do svojho tréningového plánu aj niekoľko desiatok nových cvikov. Často sa používajú pri rehabilitačných hodinách. Sú perfektné ako pri hodinách v klube, tak pri vonkajšom tréningu.

Rozmery a záťažové parametre:

☑️MÄTOVÁ 66x8x02cm Ľahká 1-10kg

☑️ RUŽOVÁ 74x8x0,2 cm Stredná 10-20 kg

☑️ FIALOVÁ 84x8x0,2cm Ťažká 20-30kg

 

Akcia sa vzťahuje na 1 sadu 3 ks.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.