Elektrický prietokový ohrievač vody s LCD

Kód: 818 880 Zvoľte variant
€39,90 €44,90 od €39,90 €33,25 bez DPH €37,42 bez DPH od €33,25 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Elektrický prietokový ohrievač vody s výkonom 3000 W a LCD a vodovodnou batériou s pevným alebo flexibilným ramenom. 3 varianty: s pevným ramenom, s flexibilným ramenom, s pevným ramenom a sprchou. Vodovodná batéria, ktorá automaticky ohrieva vodu je ideálne zariadenie pre váš dom, byt alebo záhradu. Geniálny systém, ktorý okamžite začína ohrievať vodu. Postupne môže teplota dosiahnuť hranicu až 60 °C. Nevyžaduje dlhé čakanie na teplú vodu, na rozdiel od kotlov alebo vykurovacích systémov, ktorým trvá akumulácia správneho množstva teplej vody. Teplá voda je k dispozícii počas chvíľky. Foto je iba ilustračné, varianty sa môžu líšiť veľkosťou, tvarom a príslušenstvom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický prietokový ohrievač vody s výkonom 3000 W a LCD a vodovodnou batériou s pevným alebo flexibilným ramenom. 3 varianty: s pevným ramenom, s flexibilným ramenom, s pevným ramenom a sprchou. Vodovodná batéria, ktorá automaticky ohrieva vodu je ideálne zariadenie pre váš dom, byt alebo záhradu. Geniálny systém, ktorý okamžite začína ohrievať vodu. Postupne môže teplota dosiahnuť hranicu až 60 °C. Nevyžaduje dlhé čakanie na teplú vodu, na rozdiel od kotlov alebo vykurovacích systémov, ktorým trvá akumulácia správneho množstva teplej vody. Teplá voda je k dispozícii počas chvíľky.

Nainštalujte batériu k umývadlu, drezu alebo vani. Hneď ako otočíte pákou doľava, zariadenie začína ohrievať vodu a teplota sa ukáže na displeji. Pomocou batérie môžete ovládať prietok studenej a horúcej vody a miešať ju, kým nedosiahnete správnu teplotu. Otočné rameno pomáha k nasmerovaniu prúdu vody tam, kde potrebujete. Dlžka sprchy 1,5 m.

Dodatočné parametre

Kategória: Ohrievače
Názov: Elektrický prietokový ohrievač vody s LCD 3 varianty
Varianty: s flexibilným ramenom, s pevným ramenom, so sprchou a pevným ramenom
Výkon: 3000 W
Napätie: 220-240V 50HZ
Dĺžka prívodného kábla: 108 cm
Dĺžka flexibilného ramena: 45 cm
Materiál: Odolný plast a kov
Stupeň krytia: IP X4
LCD displej: Áno
Rozmery batérie bez ramena a sprchy: 15cm x 20,5cm
Dlžka sprchy: 1,5 m
Farba: Biela
Tlak vody: 0,04-0,5 MPa
Prietok: 1,5 - 2 l/min
Napojenie na vodu: 1/2"
Záruka: 2 roky
Vaha: 0,9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.